Wysokiej klasy meble niemieckie Verle dodają szyku, tworzą koncepcję stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze oraz zapewniają trwałość i użyteczność przez wiele lat. Marka Verle to najwyższa jakość wykonania oraz wyjątkowa dbałość o szczegóły, wieńczące efektowną całość.Użytkowanie mebli kuchennych wiąże się z eksploatacją oraz utrzymaniem ich w czystości.

Czytaj więcej...

Wykończenia pod klucz kojarzą się nam zwykle z długotrwałym i wyczerpującym procesem, pochłaniającym sporo czasu i energii. Przygotowanie projektu, znalezienie odpowiedniej ekipy remontowej, zakup materiałów i wyposażenie wnętrza - wszystko to niekiedy przerasta nasze chęci i możliwości. Czy zawsze musi tak to wyglądać? Niekoniecznie.

Czytaj więcej...

Przy wyborze mebli do mieszkania lub domu kierujemy się preferencjami materiałów, kolorystyki oraz dostępnością przestrzeni, która będzie zaadaptowana wyposażeniem. Meble oraz dodatki wybierane samodzielnie często nie wyglądają jak z katalogu, dlaczego? Przy doborze elementów aranżacji liczy się każdy szczegół, liczą się nie tylko kolory, ale struktura, zestawienie oraz ilość połączonych ze sobą materiałów, tworzących zdumiewający efekt. Idealnie dobrane połączenia, będące dziełem architektów wnętrz nie zawsze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Z uwagi na zróżnicowanie materiałów oraz dobór niestandardowych rozwiązań trudno utrzymać je w czystości i ładzie. Czy możliwe jest samodzielne stworzenie funkcjonalnej i nowoczesnej aranżacji, wyglądającej jak z katalogu?

Czytaj więcej...

Gotowce inwestycyjne to coraz częściej wybierany przez Polaków model inwestowania w nieruchomości. Gwarantują one stały, dość wysoki zysk z inwestycji, a także relatywnie niskie koszty inwestycji. Reagując na rosnące zainteresowanie na rynku, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów. Dlatego korzystając z naszego doświadczenia, wprowadziliśmy do naszej oferty kompleksowe wykańczanie gotowców inwestycyjnych. Dlaczego to właśnie oferta firmy Olkam powinna cię zainteresować?

Czytaj więcej...

Kompleksowe wykończenia pod klucz - czy to się opłaca? - zastanawia się wiele osób, stojących przed etapem wykańczania swojego domu lub biura. Urządzanie przestrzeni mieszkalnych i innych to niemałe wyzwanie. Łatwo pogubić się w mnogości ofert, wariantów i firm realizujących tego typu usługi. W całym procesie budowy domu wykańczanie wnętrz to swego rodzaju wisienka na torcie, która pochłania dużą część budżetu i wymaga wysiłku i dużej ilości czasu. Zakup materiałów, mebli sprzętu AGD to niemałe koszty. Do tego dochodzi konieczność „dogrania” terminów z poszczególnymi dostawcami i wykonawcami. Wszystko to może przyprawić o niemały ból głowy.

Czytaj więcej...

   Meble kuchenne - solidnie i tanio, czy to możliwe? Kuchnia zasadniczo różni się od wszystkich innych pomieszczeń w domu jest to obszar funkcjonalny, w którym szczególnie ważny jest komfort i ergonomia. Najlepsze kuchnie łączą piękno z wygodą i funkcjonalnością, spełniając wszystkie wymagania i atmosferę pomieszczenia. Jesteśmy firmą produkującą meble kuchenne: stylowe, wygodne, nowoczesne, wysokiej jakości i po przystępnej cenie. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zmienić oblicze swojej kuchni, nie wydając dużych sum pieniędzy.

Czytaj więcej...